Hakkımızda

Miami Danışmanlık 2016 yılında Miamide doğum yapmak isteyen muşterilerimizin talepleri ile doğdu. Yıllar geçtikçe doğum yapan misafirlerimizin yeni talepleri doğrultusunda yeni iş alanları ile genişledi. Miami Danışmanlik ailesi Miami merkezli olup, İzmir de şirketimiz bulunmaktadir. Miami’ye gelmeden once profesyonel ekibimiz ile tanışıp planlamalarınızı yapabilirisiniz.

Miami Danışmanlık, yurtdışı eğitim, yatırımcı vizesi, tatil planlama, tercümanlik, ev alim-kiralama, doğum, çocuğunuz için kreş ayarlama, Bahamalara Cruise turları, balayı planlama, otel konaklama, özel Turk şöför hizmeti ve Amerika da iş kurma alanında hizmet veren profesyonel bir organizasyon ve danışmanlık şirketidir.

Amerika’da uzun yıllar yaşamış olan ekibimizin iş tecrübesi, konularındaki uzmanlığı, dil becerileri ve farklı kültürleri yakından tanımaları müşterilerimizin başarılarını arttırmaktadır. Bizi diğer danışmanlık oluşumlarından farklı kılan en önemli özellik ise; Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

Misyonumuz; Miamide danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese, almak istedikleri hizmetler hakkında karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri musterilerimiz adına yönetmektir.