BALAYI – TATİL PLANLAMA

Miami Kumsallarında Balayı

Yurtdışı balayı için gidilecek en güzel yerler arasında Miami hiç şüphesiz başı çekiyor. Upuzun kumsalları, insanı kendinden alan okyanus manzarası, çok kültürlülük, Miami’yi eşinizle baş başa geçireceğiniz romantik balayınız için harika bir yer yapıyor. Ayrıca yeme-içme ve gece hayatının çeşitliliği, bambaşka dünyaları hayatınızın aşkıyla keşfetmek için Miami’yi ideal bir balayı yerine dönüştürüyor.

Miami de danışmanlık, Miami’de balayı çiftleri için kesinlikle popüler bir seçimdir. Gününüzü sahilde geçirin. Otelinizden kısa bir yürüyüş mesafesinde olun, gün için özel bir yat ya da biraz daha fazla hareket için bir balıkçı teknesi kiralayabilirsiniz. En iyi ve en romantik restoranlarından bazıları Miami Plajın’daki otellerdedir. Kulüplerin popüler gece hayatı seçenekleri, canlı müzik mekanlarına sokaklar çiziyor. Lüks restoranlar, dalış barları veya görkemli gece kulüpleri ile spa aktivitelerinin ve plaj günlerinin rahatlamasını dengeleyebileceğiniz bir balayı istiyorsanız, burası sizin için en doğru yerdir.

Temiz içme suyu, temiz hava ve bir dizi açık, yeşil alana sahiptir ve bu da şehrin Amerika’nın en temiz şehrinin unvanı kazanmasına yardımcı olmuştur.Miami de danışmanlık, sirketimiz sizin icin ozel balayi programida hazirlamaktadir. 90’den fazla park ve bahçeler arasından seçim yapabilirsiniz. Atlantik Okyanusu’na yakın olmak, su sporları popülerdir ve seçim için çok sayıda etkinlik vardır. Biscayne Körfezi’nde tekne gezintisi, balık tutma veya yelken, hatta tüplü dalış ya da şnorkelle dalış deneyin. Diğer büyük şehirlere benzer şekilde Miami’de balayı sırasında seçebileceğiniz tiyatrolar, gösteri sanat merkezleri, parklar ve müzeler de bulacaksınız.